מחשבון ביטוח רכב

כל מי שעומד בפני בחירת פוליסת ביטוח רכב יודע כי מדובר בעניין חשוב, הכרחי ולא זול. בשוק קיימות חברות ביטוח רכב רבות המציעות ללקוחות פוליסות ביטוח שונות, כאשר לכל חברת ביטוח יש את הסטטיסטיקות שלה ואת השיטות איתן היא עובדת ועל פיהן היא קובעת את גובה הפרמיה שהיא דורשות בעבור פוליסות ביטוח רכב שונות.

היות והפערים בין חברות הביטוח הרבות לעיתים מגיעים לסכומים של עד אלפי שקלים בין חברת ביטוח אחת לחברת ביטוח אחרת, חשוב מאוד לערוך בדיקה מקיפה בין מספר חברות ביטוח ולהשוות בין מספר הצעות לפוליסות ביטוח רכב לפני שמחליטים. אחד הכלים לחישוב מחיר לביטוח רכב בקלות וביעילות הוא מחשבון ביטוח רכב.

מהו מחשבון ביטוח רכב וכיצד הוא פועל?

מחשבון ביטוח לרכב הינו כלי עזר אינטרנטי המאפשר לגולשים לצפות במספר הצעות ביטוח רכב בו זמנית, להשוות ולבחור מתוכן את ההצעה המשתלמת ביותר. על מנת להשתמש במחשבון ביטוח רכב יש להזין תחילה מספר נתונים הכרחיים שיאפשרו את הצגתן של הצעות לביטוח הרכב. תחילה יש להזין את הפרטים הבסיסיים על הרכב ועל הנהג כמו למשל: את גיל הנהג, שנות הוותק שלו, סוג הרכב, נפח המנוע, כמו גם נתונים על פוליסת ביטוח הרכב שאתם מעוניינים לרכוש (ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג).

לאחר שתזינו את הנתונים החשובים וההכרחיים האלה בשדות המתאימים להם בעזרת הטופס שמציע מחשבון ביטוח רכב, תוכלו לבצע השוואת תעריפים של ביטוחי רכב שונים.

קבלו עכשיו הצעות מחיר בחינם!
הצעות מחיר לביטוח רכב