השכרת רכב – לא רק לטיול בחופשה

היו ימים בהם אנשים שכרו רכב בישראל רק כאשר יצאו לחופשה ורצו לטייל בארץ. אבל היום, אנשים שוכרים רכב או מבצעים עסקת ליסינג פרטי בגלל כל מיני סיבות. אדם לא צריך לארגן לעצמו חופשה כדי לשכור רכב.

רכב מפואר לציון אירוע

יש אנשים ששוכרים רכב מפואר לאירועים מיוחדים. אולי כדי להזמין בת זוג לדייט מפואר, או על מנת לחגוג באופן מיוחד יום הולדת או יום נישואין? מכוניות יוקרה ניתן לשכור מחברות השכרת רכב בארץ למרות שהן בדרך כלל עולות יותר מאשר השכרה של רכב רגיל.

עבור בעלי עסקים השכרת רכב בישראל יכולה להיות יעילה כאשר הם מארחים לקוח מאד חשוב ורוצים לאסוף אותו משדה התעופה ברכב מרשים, או להוציא אותו לארוחת ערב יוקרתית. בדרך זו הם יכולים להעניק ללקוח תחושה של חשיבות ונוחות ולהראות לו שהעסק שלהם הוא מקצועי וקלאסי.

חסכון בדלק

אם אתם צריכים לצאת לנסיעה ארוכה מחוץ לעיר והרכב הפרטי שלכם הוא מכונית מסחרית או רכב שטח שזוללים הרבה דולק, ייתכן ותעדיפו לשכור רכב קומפקטי שיחסוך לכם כמה שקלים. הדלק יכול באמת להיות יקר מאד כשנוסעים קילומטרים רבים ברכב שצורך הרבה דלק לקילומטר. לכן, תוכלו לחסוך כסף רב על ידי שכירת רכב שצריכת הדלק שלו היא חסכנית.

תחליף לרכב לא אמין

ייתכן והרכב הפרטי שלכם הוא לא כל כך אמין, ואולי הוא נכנס למוסך לעיתים קרובות. במקרה כזה אין ספק שלא תרצו שהמכונית תתקלקל לכם בדיוק כשאתם נמצאים בנסיעה ארוכה או כשאתם מטיילים עם בני המשפחה. להיתקע באמצע הדרך יכול להיות חוויה מאד מתסכלת ומלחיצה. במקום זה, השכרת רכב בישראל תיתן לכם שקט נפשי ויכולת להגיע בבטחה ליעד. מלבד זאת, תוכלו לבחור בחברת ההשכרה ברכב נוח מרווח מאד שיהפוך את הנסיעה לנעימה יותר.

לשמור על קילומטראז' נמוך

יש אנשים שמעדיפים לשכור רכב כאשר עליהם לצאת לנסיעה ארוכה. כך הם שומרים על רכבם הפרטי מפני הבלאי שגורמות הנסיעות הארוכות למכונית שלהם. הם גם לא רוצים שכל הקילומטראז' הזה יתווסף למכוניתם ויקשה עליהם לקבל מחיר טוב כשירצו למכור את הרכב.

רכב שכור להעברת ריהוט

אם אתם צריכים להעביר מספר רהיטים לא כבדים במיוחד שאפשר להעמיס אותם על רכב מסוג טנדר תוכלו לחסוך את דמי ההובלה במשאית באמצעות חברת הובלות. זול יותר לשכור טנדר בחברת להשכרת רכב ולבצע את ההעברה בעצמכם.

מחירים תחרותיים

ברוב הערים הגדולות בישראל יש מספר חברות להשכרת רכב וחברות ליסינג פרטי שמציעות ללקוחות מחירים תחרותיים. היום ניתן גם לבצע בקלות רבה מאד השוואה של מחירי השכרת רכב בישראל או של ליסינג פרטי באמצעות אתרים באינטרנט שמיועדים ממש לשם כך. בלחיצת עכבר תוכלו לבחור ברכב ובחברה שמתאימים ביותר לצרכים שלכם, ובמחיר האטרקטיבי ביותר האפשרי.

יש חברות השכרת רכב בישראל שמציעות ללקוחות להצטרף למועדון הלקוחות שלהם, ובכך לזכות בהנחות בעת ביצוע השכרת הרכב הבאה. בנוסף, חברות השכרת רכב יוצאות מדי פעם במבצעים שונים, בעיקר בעונות "המתות",  וכדאי לנצל זאת.

קבלו עכשיו הצעות מחיר בחינם!
הצעות מחיר לביטוח רכב