ביטוח רכב לעובדי מדינה

אחת לשנה נערך מכרז על ידי החשב הכללי של משרד האוצר ובו נקבע אילו חברות ביטוח רכב ירוויחו את קהל הלקוחות הגדול של עובדי מדינה ויזכו לבטח את רכבי המדינה ואת רכביהם הפרטיים של עובדי המדינה. במהלך המכרז, רשאיות כל אותן חברות ביטוח רכב אשר מעוניינות להשתתף, להציע את התנאים הטובים ביותר ואת המחירים הנמוכים ביותר שהן יכולות להציע. הזוכות במכרז ירוויחו את הסקטור הנרחב של עובדי המדינה ויהיו הבלעדיות שיציעו פוליסות ביטוח רכב עבור עובדי מדינה.

מהו ביטוח רכב לעובדי מדינה?

ביטוח רכב לעובדי מדינה מציע לקהל עובדי המדינה בלבד, לבטח את רכבם באחת מבין אותן חברות לביטוח רכב שיזכו במכרז, ולבחור באחד מבין שלושת סוגי הכיסויים שמוצעים לעובדי המדינה. תשלום הפרמיה ישתנה בהתאם לכיסוי הביטוחי המבוקש שיקבע על פי גילו של הנהג ויקבע על פי שקלול של תעריפי ביטוח חובה לעובד מדינה ותעריפי ביטוח מקיף לעובד מדינה גם יחד. דרכי התשלום יקבעו לפי סוג הרכב (רכב שירות, רכב פרטי או רכב אחר) ואילו תעריפי ההחזר יקבעו על סמך סוג הכיסוי ושקלול הפרמיה בעוד תקרתם תהיה 7000 שקלים.

ביטוח רכב עובדי מדינה ויתרונותיו

ביטוח רכב לעובדי מדינה נושא בחובו יתרונות רבים לאלו שירכשו אותו. כמו כל עסקה שנרכשת בכמות, ביטוח לעובדי מדינה נרכש אף הוא בכמות ולכן הוא זוכה להנחות משמעותיות בתעריפי הפרמיה. פרט לכך, פוליסת ביטוח רכב לעובדי מדינה מציעה כיסוי ביטוחי נרחב ביותר, תנאי הביטוח טובים מאוד ותעריפי השתתפות עצמית נוחים ביותר, כך שמכלול תנאי הפוליסה הם המצוינים ביותר שיש. יתרה מזאת, בניגוד לפוליסות ביטוח רכב אחרות, כאשר מדובר בפוליסות ביטוחי רכב עובדי מדינה כלל חברות הביטוח שיציעו פוליסה זאת יכילו את אותם התנאים בדיוק ללא סעיפים נוספים.

ביטוח רכב לעובדי מדינה 2011

לאחר שחברות ביטוח הרכב שזוכות להציע פוליסות ביטוח לרכב עובדי מדינה נבחרות, מפרסמים את שמותיהן של חברות ביטוח הרכב, את הצעות הביטוח שלהם, את תנאי הפוליסות וכמובן את תעריפי הביטוח שיגבו. על פי המכרז שנערך בתחילת שנה זו, ביטוח רכב לעובדי מדינה 2011 יתבצע באמצעות שלוש חברות ביטוח רכב שונות שזכו במכרז, והן: שירביט, הראל וחברת ביטוח מגדל. כל אחת מחברות ביטוח רכב אלו, תזכה לבטח אחוזים שונים מרכבי עובדי המדינה. חברת הביטוח שירביט תהיה זו שתבטח 49% מרכבי עובדי המדינה, חברת הביטוח מגדל תבטח 18% מהרכבים וחברת הביטוח הראל תהיה זו שתבטח את שארית הרכבים (33%).

קבלו עכשיו הצעות מחיר בחינם!
הצעות מחיר לביטוח רכב