ביטוח רכב

השוואת מחירים לכל סוגי הרכבים

השוואת מחירים של ביטוח רכב
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר בקלות ובמהירות!

בחירת סוכן לביטוח רכב

בחירתו של סוכן הביטוח בידיו אתם מפקידים את פוליסת ביטוח הרכב שלכם צריכה להיעשות במשנה זהירות ובתשומת לב רבה. בחירה שגויה עלולה להביא לכך שסוכן הביטוח שלכם יהיה לא מקצועי ולא יבין בכל ההליכים שחברת הביטוח צריכה לעשות במקרים של תביעות או גניבות. גרוע מכך, בחירה לא טובה עלולה להשאיר אתכם עם פוליסת ביטוח רכב חסרת תועלת במידה וסוכן הביטוח שלכם אינו אחראי או אינו אמין, כזה שלא חוזר אליכם, לא מתמקצע ומטפל כנדרש במקרה שלכם, או כזה שאינכם מרגישים שהוא אמיתי בכל הנוגע למצבכם.

על מנת להבטיח בחירת סוכן ביטוח טוב, כזה שיהיה מקצועי, אחראי ואמין שישמח לסייע לכם במצבים הנדרשים ובעיקר יהיה אדיב ואנושי, רצוי לבחון מספר סוכנויות ביטוח רכב ומספר סוכנים מטעמם עוד בטרם רכישת הפוליסה. כבר בשלב ההתחלתי, בפגישה הראשונה עם סוכן הביטוח, ניתן להתרשם ממנו. מתן תשומת לב לעניינים כמו דרך עבודתו של סוכן הביטוח יכולה להועיל בבחירת סוכן ביטוח טוב. לדוגמא: כדאי לשים לב לצורה בה הפגישה מתנהלת, האם סוכן הביטוח עסוק בפיזור תשבחות לו ולחברה אותה הוא מייצג או שהוא מתמקד בהצעות מעשיות שיוכלו להועיל לכם ולהתאים עבורכם ביטוח רכב משתלם?

כמו כן, ניתן לבדוק אם בעת הפגישה עם סוכן הביטוח הוא משרה עליכם תחושה של רוגע ומתייחס לצרכים המיוחדים שלכם או שמא הוא מדבר בכלליות או במונחים לא מוכרים ואתם מרגישים מבולבלים ולא מבינים? יתרה מזאת, דרך נוספת לבחירת סוכן ביטוח לרכב תהיה להתייעץ עם מכרים ואנשים שאתם סומכים על שיקול דעתם, דוגמת: חברים, עורך הדין שלכם, הבנקאי שלכם, משפחה וכדומה. דרך זו נחשבת קצרה יותר ולרוב תהיה בטוחה ביותר.

לסיכום, מאחר וביטוח הרכב שלכם אינו מסתכם בשיחה בודדה ובחתימה אחת על חוזה פוליסת ביטוח הרכב שלכם, וסביר שתידרשו לשוחח עם סוכן ביטוח הרכב שלכם ואף לקבל את עזרתו בשנית, רצוי לבדוק עוד בהתחלה מהו יחסו אליכם, האם הוא נינוח וסובלני? האם הוא מסביר לכם את תנאי הפוליסה וקשוב לשאלותיכם ולדרישותיכם.

המלצות וטיפים לביטוח רכב