ביטוח רכב

השוואת מחירים לכל סוגי הרכבים

השוואת מחירים של ביטוח רכב
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר בקלות ובמהירות!

ביטוח מקיף לאופנוע

ביטוח מקיף לאופנוע מיועד להבטיח למבוטח פיצוי כספי במידה ויגרם נזק כלשהו לאופנוע המבוטח. ביטוח מקיף נקרא בשם זה מאחר והוא כולל בתוכו מגוון רחב של מקרי נזק שעלולים לקרות לאופנוע.

אופנועים וקטנועים מועדים לגניבה בקלות יחסית. זו הסיבה שלמרות שנהג אופנוע אינו מחויב לרכוש פוליסת ביטוח אופנוע מקיפה, מומלץ מאד לרכוש פוליסת ביטוח זו כדי להבטיח “שקט נפשי” לאופנוען ולהימנע ממצבים בהם הוא יאלץ לשאת באחריות כספית על אי אלו נזקים אקראיים שעלולים להיגרם לאופנוע.

מה מכסה ביטוח מקיף לאופנוע?

קיימות שתי פוליסות נפוצות של ביטוח מקיף לאופנועים וקטנועים. פוליסה ראשונה יכולה להיות מצומצמת, והשניה מקיפה ונרחבת יותר. שתי הפוליסות נבדלות בסוג הכיסוי שהן מעניקות. פוליסת ביטוח מקיף מצומצם לאופנוע, מציעה כיסוי מפני נזקי רכוש שעלולים להיגרם כתוצאה מגניבת האופנוע, שריפה וכוללת גם ביטוח צד ג’. פוליסת ביטוח מקיף מלא לאופנוע, מעניקה כיסוי למקרי גניבה, שריפה, נזקי רכוש לצד ג’ ובנוסף, מבטחת מפני תאונה עצמית.

ניתן לומר כי ביטוח אופנוע מקיף, מכסה כל נזק רכוש שעלול להגרם במקרים של תאונה, אסון טבע, גניבה וכדומה וכולל ברוב המקרים, גם כיסוי לליווי משפטי בעת הצורך.

בנוסף, חברות ביטוח רבות מציעות לבעלי אופנועים שירותים נוספים במטרה להקל על המבוטחים דוגמת שירותי גרירה במקרים בהם האופנוע נתקע, או שירות תיקונים מהיר, בעוד המבוטחים יכולים לבחור באילו מהשירותים הם מעוניינים ועל אלו שירותים הם בוחרים לוותר.

עלות ביטוח מקיף לאופנוע

מחיר פוליסת ביטוח מקיף לאופנועים נקבע על פי מרכיבי האופנוע, מאפייני הנהג ורמת הסיכון שחברת הביטוח לוקחת על עצמה. כל חברה רשאית לבחור כיצד היא מעוניינת לחשב את תעריפי הביטוח המקיף לאופנועים שהיא מציעה, ומכאן הסיבות להיווצרות השוני הרב שקיים בין הצעות המחיר של חברות הביטוח השונות.

כאשר מדובר בביטוח מקיף לאופנוע, רמת הסיכון שחברת הביטוח לוקחת בפוליסת הביטוח המקיף גדלה, (הודות לקלות היחסית בה ניתן לגנוב את האופנוע לעומת גניבת רכב פרטי שמכיל הגנות רבות יותר ומקשה על האפשרות לגנוב אותו) ומכאן שגם מחירי ביטוח מקיף לאופנוע יהיו גבוהים יותר ממחיריהם של פוליסות הביטוח המקיף לרכב.

חשוב לזכור כי פוליסת ביטוח מקיף לאופנוע שתכלול פחות תוספות ותנאים תהיה זולה יותר מפוליסה שתכלול את כלל הכיסויים האפשריים ואת מרבית השירותים הנלווים שמציעות חברות הביטוח. ויתור על מספר תוספות וכיסויים עשוי להוזיל משמעותית את מחיר הביטוח, ולכן, על מנת להבין לעומק כמה עולה ביטוח מקיף לאופנוע, והאם הוא משתלם, חשוב לבדוק את תנאי הפוליסה לעומק ולהבין את רכיביה.

על מנת להבטיח רכישת פוליסת ביטוח מקיף לאופנוע שתבטח את האופנוע מפני אי אלו נזקים עתידיים שעלולים להתרחש, ובמקביל שתעריפי הפרמיה יהיו סבירים, מומלץ לבצע השוואת מחירים בין חברות ביטוח רכב שונות.

מילוי הטופס העליון באתר יאפשר לכם לבצע השוואת ביטוח מקיף בצורה מהירה ונוחה, ולקבל מגוון הצעות מחברות מובילות בישראל.