ביטוח רכב

השוואת מחירים לכל סוגי הרכבים

השוואת מחירים של ביטוח רכב
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר בקלות ובמהירות!

ביטוח מקיף משרד האוצר

ביטוח מקיף לרכב מכסה נזקי רכוש שונים שנגרמו לרכב המבוטח כתוצאה ממקרים שאינם באחריותו של בעל הרכב. כמו לדוגמא: גניבת הרכב, שריפתו (התלקחות או התפוצצות), שיטפון שהביא עמו נזקים, התנגשות מקרית או תאונה מכל סוג שהיא. ככלל פוליסת ביטוח מקיף תכסה רק נזקים לרכושו של המבוטח, אולם, ניתן לרכוש בתוכה גם את ביטוח צד ג’ שיכסה את הנזקים שעלולים להגרם לרכושו של צד שלישי, במידה והרכב המבוטח מעורב בתאונה שכוללת רכבים אחרים.

פוליסת ביטוח מקיף חלקי

החל משנת 2004 משרד האוצר והפיקוח אישר את שיווקה של פוליסת ביטוח מקיף חלקית, שחלוקתה תהיה באופן הבא: פוליסת ביטוח מקיף חלקית שתהווה ביטוח רכב מקיף ללא נזקי תאונה. כלומר, חברת הביטוח תישא בכלל הנזקים שיפורטו בתנאי פוליסת הביטוח למעט נזקים שיגרמו כתוצאה ממקרי תאונה כאלו ואחרים. והשנייה תהיה פוליסת ביטוח מקיף חלקית של ביטוח מקיף ללא כיסוי גניבה. משמע, חברת הביטוח תפצה את המבוטח בכל אחד מהמקרים שצוינו בתנאי פוליסת הביטוח פרט למקרי גניבה.

כל בחירה שתהיה, באחד ממסלולי ביטוח מקיף חלקי אלה, תוזיל משמעותית את תעריפי ביטוח מקיף לרכב המבוטח, זאת מאחר ונעשה ויתור על אחד מתנאי הפוליסה המהותיים של ביטוח מקיף. בעזרת חלוקה זאת, משרד האוצר מעמיד בפני ציבור המבוטחים את האפשרות לרכוש את פוליסת ביטוח מקיף לרכב שתואמת את צורכיהם, דרישותיהם ויכולתם הכלכלית.

מחשבון משרד האוצר להשוואת ביטוח מקיף

בין אם תבחרו לרכוש ביטוח מקיף לרכב ובין אם תבחרו דווקא ברכישת ביטוח מקיף חלקי, ישנה סבירות גבוהה לפיה לכל חברת ביטוח רכב שתפרוש בפניכם את ההצעה שלה יהיו את התנאים המיוחדים שלה ואת התעריפים המיוחדים שהיא תגבה בעבור השירות. מכאן שגם בעניין ביטוח מקיף לרכב חשוב לבצע מראש סקר שוק קטן ולהשוות את מחירי הביטוח המקיף.

על מנת להפוך את תהליך ההשוואה והבדיקה לפשוט ונוח יותר, משרד האוצר מאפשר למתעניינים ברכישת ביטוח מקיף, להשתמש במחשבון שכלול הנתונים שמופיע באתרו, באמצעותו יוכלו להזין את הנתונים הפרטיים שלהם ואת נתוני הרכב ולקבל משוב שיכלול מספר תעריפי ביטוח מקיף לרכב מגוון חברות ביטוח שונות.

בנוסף על היות המחשבון כלי עזר יעיל ומהיר שמאפשר למשתמש לקבל באופן מידי מספר הצעות מחיר, הוא גם מאפשר לגולש להשוות בין כל הצעות המחיר לביטוח מקיף לרכב ולבחור מתוכן בהצעת המחיר המתאימה ביותר. כך בעצם מתקצר כל תהליך החיפוש והפך לנעים ונוח יותר.

» למחשבון משרד האוצר להשוואת ביטוח רכב מקיף לעובדי מדינה