ביטוח רכב

השוואת מחירים לכל סוגי הרכבים

השוואת מחירים של ביטוח רכב
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר בקלות ובמהירות!

ביטוח משאיות

ביטוח משאיות הינה הוצאה הכרחית וחשובה עבור כל נהג משאית בישראל. פוליסת הביטוח מורכבת מתנאים רבים ומסעיפים רבים ויש לבצע הבחנה בין שלושת סוגי הביטוח שניתן לרכוש והם: ביטוח חובה, מקיף וצד ג’.

ביטוח חובה למשאית

כל כלי רכב בישראל מחייב את נהג הרכב לרכוש ביטוח חובה כתנאי הכרחי לנהיגה בו. לפיכך, גם בעלי משאיות נדרשים מכורח החוק לרכוש ביטוח חובה למשאיתם. ביטוח חובה למשאית מכסה נזקי גוף של נהג המשאית, של הנוסעים בקרבתו ושל הולכי רגל שעלולים להפגע כתוצאה מתאונה.

ביטוח מקיף למשאית

ביטוח משאית מקיף הינו ביטוח שמעניק כיסוי מלא או חלקי (תלוי בתנאי הפוליסה שיקבעו) במקרים של גניבת המשאית או במקרים בהם נגרמו נזקים לכלי הרכב כתוצאה מתאונה. כיסוי זה יבטיח לבעל המשאית, שבכל אחד מהמקרים שיקבעו בתנאי פוליסת הביטוח, חברת הביטוח תהיה מחויבת לשלם לו את הפיצויים בתנאים ובצורה שנקבעו מראש.

ביטוח מקיף למשאית, בניגוד לביטוח חובה, הוא אינו ביטוח שהנהג מחויב לרכוש, ולכן ביטוח תנאי הפוליסה המקיפה יהיו גמישים וישתנו בהתאם לצרכיו של בעל המשאית ולהצעותיה של חברת הביטוח.

ביטוח צד ג’ למשאית

ביטוח משאית צד ג’ הינו ביטוח שמטרתו לכסות כל נזק שעלול להגרם לצד שלישי. כלומר, והיה והמשאית עוברת תאונה ונגרם נזק לגורמים מצד שלישי (זאת אומרת גורמים שלא קשורים לנהג המשאית או לחברת הביטוח) פוליסת ביטוח צד ג’ תבטיח שחברת הביטוח תישא באחריות ותכסה את נזקי הרכוש שיגרמו לגורמים אחרים. ניתן לרכוש ביטוח צד ג’ למשאיות יחד עם פוליסת הביטוח המקיף, אולם ניתן גם לרכוש ביטוח צד ג בנפרד.

השוואת מחירי ביטוח משאיות

מחירה של פוליסת ביטוח למשאית מושפע ממרכיבים רבים בניהם: מאפייני הנהג – גיל, וותק ועבר ביטוחי, ומאפייני המשאית – משקלה, יצרן, שנתון, שווי המשאית, אביזרים ותוספות (מנוף, מערבל ועוד) ואמצעי מיגון, כאשר כל תוספת מייקרת את תעריפי הפרמיה של ביטוח המשאית.

ניתן לבצע השוואת מחירים מהירה באמצעות מילוי הטופס העליון באתר, ולקבל מגוון הצעות מחיר ללא התחייבות מחברות הביטוח המובילות בישראל.