ביטוח רכב

השוואת מחירים לכל סוגי הרכבים

השוואת מחירים של ביטוח רכב
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר בקלות ובמהירות!

ביטוח רכב אספנות

רבים מבעלי רכבי אספנות רואים ברכבם יצירת אומנות ממש וזאת מאחר ומדובר בכלי רכב נדירים וייחודיים. הם מקפידים לשמר ולטפח את רכב האספנות שלהם באופן שוטף, שומרים עליו היטב וחפצים לבטח אותו כראוי. חרף העובדה כי לא כל חברת ביטוח מציעה פוליסת ביטוח לרכב אספנות, חברות הביטוח שמציעות פוליסות ביטוח כאלו, מציעות בדרך כלל גם הנחות לביטוח מקיף וביטוח צד ג’, וכן תנאים מועדפים אחרים.

מגבלות רכב אספנות

רכב אספנות מוגדר בחוק כרכב אשר מלאו לו לפחות 30 שנים ומכורח המציאות, חלות עליו הגבלות מסוימות ביחס לשאר הרכבים. ראשית, בעלי רכבי אספנות לא מורשים לנסוע בהם בכבישי ישראל בין השעות 7 בבוקר ועד 9 בבוקר. שנית, בעלי רכב אספנות חייבים לחדש את רישיון הרכב שלהם אחת לחצי שנה, במקום אחת לשנה כמו ברכבים הרגילים, ואף לקבל בכל שנה אישור ממוסך מורשה שיעיד על תקינותו ותקינות חלפיו.

בנוסף, אחזקתו של רכב אספנות גבוהה יותר ביחס לאחזקה השוטפת של רכבים רגילים, ועדיין, למרות נתונים אלה, בישראל יש לא מעט רכבי אספנות מיוחדים. ישנם רכבי אספנים שיובאו לארץ במסודר לפני 30 שנה, אחרים קיים בארץ עוד מימי המנדט הבריטי, וישנם רכבי אספנות, המיובאים היום לישראל במיוחד על ידי חובבנים או אספני רכבים מקצועיים.

הצעות ביטוח לרכב אספנות

בעלי רכבי אספנות מחויבים לבטח את רכבם בפוליסת ביטוח חובה, בדומה לכל כלי רכב אחר. כמו כן, מאחר ומרבית מבעלי רכבי האספנות הם בעלי ערכים סנטימנטליים לרכביהם, רצוי מאוד שירכשו עבור רכבי האספנות שלהם גם פוליסת ביטוח מקיף לרכב אספנות, שתנאיה יותאמו במיוחד לצרכיהם.

מחירי הפרמיות ותנאי פוליסות ביטוח רכב אספנות, משתנים בין סוכנויות וחברות הביטוח וכדאי לבצע בדיקה מקיפה ולהשוות בין הצעות המחיר ותנאי הפוליסות.

כאן באתר תוכלו לבצע השוואת מחירים באמצעות מילוי הטופס העליון, ולקבל מגוון הצעות מחיר אטרקטיביות לביטוח רכב אספנות.