ביטוח רכב

השוואת מחירים לכל סוגי הרכבים

השוואת מחירים של ביטוח רכב
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר בקלות ובמהירות!

ביטוח רכב בדואר

שירות ביטוח רכב בדואר ישראל החל בסוף שנת 2008, לאחר ניסיונות חוזרים ונשנים מצידם של סוכני הביטוח וחברות הביטוח למנוע אפשרות רכישת ביטוח רכב באמצעות דואר ישראל. לטענתם, האפשרות שלגוף גדול ומוכר כמו דואר ישראל, שמחזיק בידיו באופן בלעדי את היכולת להעביר בעלות על רכבים, תתווסף היכולת לרכישת פוליסות ביטוח רכב, תיצור הסדר כובל, ותשמש לרעתם. על אף שיש רבים שרואים את טענותיהם כמוצדקות, טענותיהם נדחו על הסף ורשות הדואר מאפשרת כחלק משירותיה, גם שירותי רכישת פוליסת ביטוח רכב.

מהו ביטוח רכב בדואר ישראל?

ביטוח רכב בדואר

טרם תחילת מתן שירות רכישת פוליסת ביטוח רכב בסניפי הדואר השונים, ערכה רשות הדואר של ישראל מכרז בין כלל חברות ביטוח הרכב השונות. מכרז זה קבע מי מחברות הביטוח תהיה אחראית על כלל שירותי פוליסות ביטוח הרכב שיתבצעו בדואר ישראל וחברת הביטוח שזכתה במכרז הינה חברת הביטוח “מזרח”.

בנוסף לחברת ביטוח זו, שאחראית באופן כללי על כלל פוליסות ביטוחי הרכב שמונפקות באמצעות דואר ישראל, כלולות בהסדר חברות ביטוח נוספות שמורשות להציע ללקוחות דואר ישראל מגוון פוליסות ביטוח רכב שונות.

ביטוח רכב בדואר ישראל מאפשר לאלו המעוניינים ברכישת פוליסת ביטוח רכב בדואר ישראל, לרכוש פוליסת ביטוח רכב זו באחד ממרבית סניפי הדואר שמאפשרים שירות זה, ובנוסף להנות מיתרונות רבים. במסגרת שירות זה, סניף הדואר מאפשר ללקוחותיו לקבל מידע מפורט על מגוון פוליסות ביטוח רכב שונות, שמציעות מספר חברות ביטוח שונות שנכללות בהסכם של רשות הדואר. המידע ניתן בדרך כלל באמצעות עמדות ממוכנות שמאפשרות ללקוחות לבחור בקלות באחת מבין שלל פוליסות הביטוח המופיעות, ואף לקבל במקום את תעודת ביטוח הרכב.

ביטוח רכב בדואר: היתרונות והחסרונות

כמו לכל דבר בחיים, גם לביטוח רכב בדואר יתרונות וחסרונות. ביטוח רכב בדואר מאפשר ללקוחות לערוך השוואה בין מספר חברות ביטוח במקביל, לקבל הצעות של כמה פוליסות ביטוח רכב שונות ולבחון את התנאים והתעריפים שכל פוליסה מציעה מבלי לבזבז זמן על שיחות טלפוניות עם סוכני ביטוח או חברות ביטוח.

יש שיטענו שהעובדה ששירות זה ניתן באמצעות מכונה ולא על ידי סוכן ביטוח פרטי או חברת ביטוח מסוימת, פוגם בשירות. או עצם כך שרכישת הפוליסה מתבצעת עם חברות הביטוח השונות בעקיפין (דרך הדואר וחברת הביטוח מזרח) יעקב ויסבך את המצב במקרים בהם יתרחש אירוע ביטוחי כלשהוא.

מנגד, אחרים יטענו שזהו יתרון מובהק שחוסר את כל ההתנהלות מול גופים שונים ומאפשר רכישת ביטוח רכב בדואר באמצעות מספר קליקים בודדים בלבד. מעבר לכך, ישנם תנאים אחרים שנתפסים בעיני כל כיתרונות. למשל: תעריפי פוליסות ביטוח רכב בדואר יהיו זולות יותר בהשוואה למחירי פוליסות ביטוח רכב שיוצעו בידי סוכני הביטוח או חברות הביטוח. מכאן שהעלות של ביטוח רכב בדואר נחשבת אטרקטיבית ומשתלמת. בנוסף, ביטוח רכב בדואר מאפשר ריכוז וביצוע מספר פעולות במקביל כמו העברת בעלות על רכב וגם רכישת ביטוח רכב בדואר.

← למעבר לרשימת סניפי הדואר בהם ניתן לרכוש פוליסות לביטוח רכב →