ביטוח רכב

השוואת מחירים לכל סוגי הרכבים

השוואת מחירים של ביטוח רכב
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר בקלות ובמהירות!

ביטוח רכב זול

ביטוח רכב זול אינו בהכרח ביטוח חסר כל כיסוי שאינו מבטח את בעל הרכב כנדרש. ביטוח שמחירו זול הוא דווקא ביטוח רכב משתלם, כזה שמותאם ספציפית לצרכיו של הלקוח. פוליסת ביטוח רכב זולה לא תכלול בתוכה “תוספות” או “נספחים” שאינם נדרשים ללקוח, ולכן תחסוך לבעל הפוליסה כסף רב.

ביטוח רכב זול – יש דבר כזה?

אלו שיחפשו אחר ביטוח רכב זול וטוב, ויבדקו את צרכיהם אל מול הצעות חברת הביטוח, יוכלו להימנע “מעסקאות חבילה” או מ”הטבות שונות” שהם אינם זקוקים להם בפועל אך חברות הביטוח מנסות לדחוף ללקוחותיהן, מה שיוריד את מחיר הפוליסה ויביא לרכישת ביטוח רכב זול ויעיל.

אדם דתי שיחפש ביטוח רכב לא יקר, ויבדוק מול חברות הביטוח, יוכל לרכוש ביטוח רכב ללא שבת,  כזה שיתאים בדיוק לצרכיו (מאחר והוא אינו נוסע בשבת ובחגים אין לו כל צורך בביטוח רכב רגיל) וכך יוכל לחסוך כסף רב. כמו כן, כל אדם, שבעת התדיינותו עם חברות הביטוח, יבדוק היטב את מכלול תנאי הפוליסה המוצעים לו, ויבחר רק באלה הנדרשים לו בלבד, יוכל לחסוך כסף רב ולרכוש ביטוח ספציפי במחיר זול יותר.

כיצד ניתן להוזיל את מחיר הביטוח לרכב?

ביטוח רכב הוא עניין יקר שיכול להגיע בקלות לאלפי שקלים בשנה. מאחר וכולנו מחויבים לרכוש ביטוח לכלי הרכב בו אנחנו נוהגים, כולנו תרים אחר חברת ביטוח טובה, כזו שתציע לנו בדיוק את ההצעות המתאימות לנו, שתנאי פוליסת ביטוח הרכב שלה יתאימו בדיוק לנו ולצורכנו ובעיקר שיציעו לנו ביטוח רכב זול.

ריבוי חברות הביטוח, הופך את התחרות על קהל הלקוחות לחשובה ומשמעותית, שכן חברות ביטוח רכב רבות מנסות לפתות את לקוחותיהם בהצעות שונות או בהנחות שוות. מומלץ מאוד לבדוק מספר הצעות של כמה חברות ביטוח שונות לפני שרוכשים פוליסה לביטוח רכב, גם אם נדמה שהיא זולה.

ביטוח רכב במחיר מוזל ניתן לרכוש בכמה דרכים, בעוד הדרך הראשונה מוכרת לרובנו וכוללת בדיקה מקיפה ופרטנית אצל מספר חברות ביטוח. הדרך השנייה נוחה, פשוטה ומהירה הרבה יותר,  והיא השוואת מחירי ביטוח באמצעות מילוי הטופס העליון כאן באתר, וקבלת הצעות מחיר מחברות הביטוח השונות.