ביטוח רכב

השוואת מחירים לכל סוגי הרכבים

השוואת מחירים של ביטוח רכב
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר בקלות ובמהירות!

ביטוח רכב חשמלי

רכבים חשמליים נחשבים כיום לאחד מהטרנדים החמים ביותר בישראל ובעולם כולו, בהתאם לאופנה הירוקה שסוחפת ומשפיעה על כלל העולם. לפניכם כל המידע על אפשרויות ביטוח לרכב חשמלי.

מהו רכב חשמלי?

רכב חשמלי נחשב לרכב ירוק השומר על איכות הסביבה בגלל מערכת ההפעלה שלו ובזכות המנוע הייחודי שלו. רכבים רגילים הפועלים על מנוע של בעירה פנימית ומופעלים באמצעות שריפת דלק, אך רכב חשמלי פועל על מנוע חשמלי ולכן הוא פולט כמות מזערית של זיהום אויר ונחשב לרכב ירוק. רכב חשמלי מציע לבעליו תנאים נוחים יותר כמו נסיעה שקטה יותר, חסכון בהוצאת הנסיעה, אורח חיים גדול יותר, מיסוי נמוך ביחס לרכבים רגילים או לרכבים היברידיים ואף ביטוח רכב מוזל.

חברות ויצרניות רכב רבות החלו לפתח בעצמן רכבים חשמליים הנחשבים לרכבים ירוקים השומרים על איכות הסביבה. הסיבות להתפתחות המואצת של המכוניות החשמליות נובעות מסיבות רבות בניהן: הפחתת התלות בנפט, הפחתת עלויות התפעול, הפחתת עלויות הנסיעה, הפחתת הרעש והמטרד לסביבה וכמובן השמירה על איכות הסביבה.

כיום קיים בישראל מגוון רחב של רכבים היברידיים (רכבים המשלבים מנוע חשמלי ומנוע של בעירה פנימית) של חברות מובילות כמו טויוטה, הונדה, לקסוס ומרצדס. בעלי רכבים חשמליים צפויים ליהנות משלל הטבות שונות בניהן חניות מוזלות או חינמיות ברשויות מקומיות ברחבי הארץ .

» למידע נוסף אודות תקנות רכב חשמלי בישראל.

ביטוח לרכב חשמלי

תנאי פוליסת ביטוח לרכב חשמלי שונים מתנאי פוליסת ביטוח לרכב רגיל, ולכן חברות הביטוח מציעות לבעלי המכוניות החשמליות “פוליסת ביטוח רכב חשמלי” ייחודית, המותאמת לתנאי הרכב החשמלי וכמובן לנוהג ברכב.

מחיר פוליסת ביטוח רכב נקבע בהתאם לרמת הסיכון שחברת הביטוח לוקחת ביחס למבוטח ולרכבו, ולכן, על פי תפיסתן של חברות הביטוח, בעלים של רכבים חשמליים נחשבים לשקולים ומתונים יותר מבעלים של רכבים רגילים ולכן משתלם יותר לבטח אותם. בהתאם לכך, בין אם מדובר בביטוח חובה או ביטוח מקיף לרכב חשמלי, מחיר פוליסת ביטוח רכב חשמלי יימצא זול יותר מביטוח המיועד לרכב רגיל.

רוצים לדעת כמה עולה לבטח רכב חשמלי? השאירו פרטים בטופס העליון באתר וקבלו מגוון הצעות מחיר לביטוח הרכב מהחברות המובילות בארץ.