ביטוח רכב

השוואת מחירים לכל סוגי הרכבים

השוואת מחירים של ביטוח רכב
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר בקלות ובמהירות!

ביטוח רכב יוקרה

ביטוח רכב יוקרה הינו ביטוח מיוחד המיועד לרכבים יקרים כגון רכבי ספורט ורכבים ביבוא אישי. חברות הביטוח בישראל מציעות מגוון פוליסות לרכבי יוקרה וספורט, בתנאים ותעריפים משתנים.

רכב יוקרה: הגדרה

רכב יוקרה מוגדר ככזה שמחירו נע סביב 300,000 ש”ח ומעלה. תחת ההגדרה של רכבי היוקרה נמנים בין היתר רכבי שטח, רכבי ספורט ורכבי מנהלים של חברות מובילות כגון: טויוטה, פולקסווגן, אוודי, ב.מ.וו, וולוו, מרצדס, יגואר, ולנדרובר, אולם כל חברת ביטוח יכולה לשנות את ההגדרה על פי הקטגוריות והחישובים שהיא רואה לנכון.

פוליסות ביטוח רכבי יוקרה

בעלי רכבי היוקרה מחויבים לרכוש פוליסת ביטוח חובה המבטחת מפני נזקי גוף,  ומרביתם גם רוכשים פוליסת ביטוח מקיף לרכב יוקרה, אשר מעניקה כיסוי מפני נזקי רכוש במצבים של גניבה או תאונה.

מטבע הדברים, רכב יוקרה מועד ליותר ניסיונות של פריצה וגניבה, מה שעלול לעלות לחברת הביטוח ביוקר, ולכן כתנאי לרכישת פוליסת ביטוח מקיף לרכב יקר, חברות הביטוח מחייבות את בעלי הרכבים להרכיב עזרי מיגון שונים כמו: איתוראן לאיתור כלי הרכב, אימבולייזר, קודנית ואזעקה.

יתרה מכך, חברות הביטוח יקפידו על פרופיל בעל הרכב ולא ימהרו לבטח כל אחד. למשל: חברות ביטוח רבות ימנעו מלאשר פוליסת ביטוח רכב יוקרה לנהגים בעלי עבר של תאונות דרכים או של תביעות ביטוח קודמות. כמו כן, חברות ביטוח רבות יחששו לאשר פוליסת ביטוח לרכב יוקרה לנהגים שגילם מתחת ל-30, וזאת בשל אופיים הפזיז וחוסר הניסיון שלהם בנהיגה בכביש.

השוואת ביטוח לרכב יוקרה

מחירי הביטוח לרכבי יוקרה נחשבים גבוהים, כמו גם דמי ההשתתפות העצמית במקרה של תביעה, ולכן מומלץ מאד לברר את כל הפרטים באשר לתנאי הפוליסה בטרם רוכשים את הביטוח. בנוסף, גם כאשר מדובר בפוליסת ביטוח רכב יוקרה, קיימת תחרות בין חברות הביטוח השונות וכל חברת ביטוח תהיה בעלת הצעות שונות, חלקן משתלמות יותר, חלקן כדאיות פחות, ולכן כדאי לבצע השוואת מחירים בין החברות.

 

מלאו את הטופס בראש האתר ותוכלו להשוות בקלות בין מגוון הצעות ביטוח משתלמות של החברות המובילות בישראל.