ביטוח רכב

השוואת מחירים לכל סוגי הרכבים

השוואת מחירים של ביטוח רכב
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר בקלות ובמהירות!

ביטוח רכב לנשים

בעבר, הנתונים העיקריים שקבעו את רמת הסיכון ואת תעריפי פוליסת ביטוח הרכב היו בעיקר גילו של הנהג, שנות הוותק שלו על הכביש, ונתונים נוספים המעידים על תאונות או תביעות קודמות. כיום, יותר ויותר חברות ביטוח מייחסות חשיבות גם למינו של הנהג, כלומר, האם מדובר בגבר או באישה, וזאת מאחר ונתון זה מתקשר ישירות לרמת הסיכון שחברת הביטוח לוקחת על עצמה.

מהו ביטוח רכב לנשים?

חברות הביטוח מחשבות תמיד את “רמת הסיכון” שהן לוקחות על עצמן לפני שהן מאשרות כל פוליסת ביטוח רכב שהיא. במילים אחרות, חברות הביטוח מעריכות ומחשבות את הסיכויים העתידיים לכך שהמבוטח יקלע לתאונה או יתבע פיצויים מהחברה. מכאן, שכאשר חברות הביטוח מבטחות נהגת, הסיכויים לתאונה פוחתים ורמת הסיכון יורדת. ידוע לכל, כי נשים הן מטבען עדינות יותר ומשום כך הן נהגות זהירות ומתונות יותר. חברות ביטוח רבות בעולם כבר הבינו את הפוטנציאל הרווחי הרב שיש בפוליסות ביטוח רכב המיועדות לנשים, ועל כן, הן מציעות לקהל הנשים הצעות מיוחדות של ביטוח רכב לנשים בלבד.

פוליסת ביטוח רכב לנשים מציעה ללקוחותיה הנחות שונות בדמי ביטוח הרכב ואף מעניקות לנשים הטבות מיוחדות וטיפולים נוספים כמו למשל: שירות תיקונים לתקר, שכידוע, מתאים במיוחד לנשים שבדרך כלל מוצאות את עצמן חסרות אונים אל מול פנצ’ר אקראי. או הנחות בתשלומי הביטוח המקיף. הטבות שונות אלה, מסייעות לחברות הביטוח השונות, למשוך אליהן את קהל הנשים הרב, שכידוע, מהווה כ-50% מהאוכלוסייה, ולהבטיח לעצמן לקוחות מרוצות.

ביטוח רכב זול לנשים

למרות הסטיגמה הישראלית המוכרת בה מצדדים רבים מבני המין השני הסוברים כי נשים הן נהגות גרועות או לפחות נהגות פחות טובות מגברים, הרי שהנתונים טוענים אחרת. על פי נתוני החברה הלאומית לבטיחות בדרכים, עולה כי נשים מעורבות רק ב22% מתאונות הדרכים בישראל, ורק ב9% מתאונות הדרכים הקטלניות. אם עובדה זו לא מספיקה, שאלו את עצמכם את השאלה הבאה – בבואכם לקנות רכב, ממי תעדיפו לקנות מאישה או מגבר? בעקבות סיבות אלה ועל סמך שיקולים נוספים אחרים, יוצא שפוליסת ביטוח רכב לנשים, הינה במרבית המקרים, זולה יותר מפוליסת ביטוח רכב רגילה.

על מנת להבטיח רכישת ביטוח רכב זול לנשים, שיהיה מקיף דיו ויכלול בתוכו את כל הכיסויים הנדרשים יש לבדוק מול חברת הביטוח את כל תנאי הפוליסה, השירותים והתוספות שכוללת אותה פוליסת ביטוח רכב לנשים ולהקפיד לבחון את תנאי ביטוח הרכב המקיף וביטוח רכב צד ג’ (שיכולים להשתנות מפוליסה לפוליסה בהתאם להצעותיה של חברת הביטוח ולרצון הלקוח). יתרה מזאת, סקר שוק בין מספר חברות ביטוח, יבטיח לכם פוליסת ביטוח רכב לנשים, הזולה והמשתלמת ביותר שתוכלו לרכוש. לכן, בבואכם לרכוש פוליסת ביטוח רכב לנשים, בצעו השוואת ביטוח רכב והקפידו לבדוק עם מספר חברות ביטוח שונות את תנאי הפוליסה ומחירה.