ביטוח רכב

השוואת מחירים לכל סוגי הרכבים

השוואת מחירים של ביטוח רכב
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר בקלות ובמהירות!

ביטוח רכב לעובדי מדינה

ביטוח רכב לעובדי מדינה מציע לקהל עובדי המדינה בלבד, לבטח את רכבם באחת מבין אותן חברות לביטוח רכב שיזכו במכרז, ולבחור באחד מבין שלושת סוגי הכיסויים שמוצעים לעובדי המדינה. תשלום הפרמיה ישתנה בהתאם לכיסוי הביטוחי המבוקש שיקבע על פי גילו של הנהג ויקבע על פי שקלול של תעריפי ביטוח חובה לעובד מדינה ותעריפי ביטוח מקיף לעובד מדינה גם יחד.

דרכי התשלום יקבעו לפי סוג הרכב (רכב שירות, רכב פרטי או רכב אחר) ואילו תעריפי ההחזר יקבעו על סמך סוג הכיסוי ושקלול הפרמיה בעוד תקרתם תהיה 7000 ש”ח.

» לסימולטור ביטוח רכב מקיף לעובדי מדינה

ביטוח רכב לעובדי מדינה לשנת 2018

אחת לשנה נערך מכרז על ידי החשב הכללי של משרד האוצר ובו נקבע אילו חברות ביטוח רכב ירוויחו את קהל הלקוחות הגדול של עובדי מדינה ויזכו לבטח את רכבי המדינה ואת רכביהם הפרטיים של עובדי המדינה. במהלך המכרז, רשאיות כל אותן חברות ביטוח רכב אשר מעוניינות להשתתף, להציע את התנאים הטובים ביותר ואת המחירים הנמוכים ביותר שהן יכולות להציע. הזוכות במכרז ירוויחו את הסקטור הנרחב של עובדי המדינה ויהיו הבלעדיות שיציעו פוליסות ביטוח רכב עבורם.

על פי מכרז ביטוח רכב לשנת 2018, שלוש חברות ביטוח רכב שונות זכו במכרז, והן: שירביט, הראל וחברת ביטוח מגדל. כל אחת מחברות ביטוח רכב אלו, תזכה לבטח אחוזים שונים מרכבי עובדי המדינה.

יתרונות ביטוח רכב לעובדי מדינה

ביטוח רכב לעובדי מדינה נושא בחובו יתרונות רבים לאלו שירכשו אותו. כמו כל עסקה שנרכשת בכמות, ביטוח לעובדי מדינה נרכש אף הוא בכמות ולכן הוא זוכה להנחות משמעותיות בתעריפי הפרמיה. פרט לכך, פוליסת ביטוח רכב לעובדי מדינה מציעה כיסוי ביטוחי נרחב ביותר, תנאי הביטוח טובים מאוד ותעריפי השתתפות עצמית נוחים ביותר, כך שמכלול תנאי הפוליסה הם המצוינים ביותר שיש.

יתרה מכך, בניגוד לפוליסות ביטוח רכב אחרות, כאשר מדובר בפוליסות ביטוחי רכב של עובדי מדינה, כלל חברות הביטוח שיציעו פוליסה זאת יכילו את אותם התנאים בדיוק ללא סעיפים נוספים.