ביטוח רכב

השוואת מחירים לכל סוגי הרכבים

השוואת מחירים של ביטוח רכב
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר בקלות ובמהירות!

ביטוח רכב פרטי

ביטוח רכב פרטי הינו הליך שגרתי שמבצע כל בעל רכב בעת רכישת רכב חדש או עם תום תוקפה של פוליסת הביטוח הנוכחית שלו. חברות ביטוח רכב בישראל מציעות מגוון פוליסות ביטוח המעניקות כיסוי למגוון תרחישים אפשריים.

סוגי ביטוח לרכב פרטי

קיימים שלושה סוגי ביטוח רכב שונים. הראשון הינו ביטוח חובה לרכב, השני הינו ביטוח מקיף לרכב ואילו השלישי הינו ביטוח צד ג’ לרכב. ביטוח הרכב הראשון מכסה נזקי גוף שנגרמו כתוצאה משימוש ברכב המבוטח בעוד שני סוגי הביטוח האחרונים מכסים נזקי רכוש.

ביטוח רכב חובה

ביטוח חובה לרכב, הינו הביטוח היחידי מבין השלושה, אותו כל נהג רכב בישראל חייב לרכוש. מטרתו של ביטוח חובה היא להגן מפני נזקים, פציעות ופגיעות גוף שעלולות להגרם לנהג הרכב המבוטח, לנוסעיו, לנהגים אחרים שיבואו איתו במגע, לנוסעיהם ואף להולכי רגל בקרבת הרכב המבוטח.

ביטוח רכב מקיף

ביטוח מקיף לרכב פרטי מגן מפני נזקי רכוש שעתידים להיגרם לרכב המבוטח. בין תנאי פוליסת ביטוח מקיף לרכב ניתן לבטח את הרכב מבין מקרים של גניבה, תאונה, שריפה, נזקי מזג האוויר ועוד.

ביטוח צד ג’ לרכב

ביטוח צד ג’ לרכב פרטי הינו סוג הביטוח השלישי, אשר מטרתו להגן מפני נזקי רכוש שנגרמים לרכבים אחרים או לרכושם של אחרים כתוצאה ממגע עם הרכב המבוטח. ביטוח זה, נרכש בדרך כלל יחד עם פוליסת הביטוח המקיף שמבטחת מפני נזקי רכוש אחרים, ומהווה חלק מתנאי הפוליסה. ברם, ניתן לרכוש פוליסת ביטוח צד ג’ גם בנפרד, ואף בחברת ביטוח רכב אחרת מזו בה נרכש הביטוח המקיף .

השוואת מחירי ביטוח

בכל הקשור למחירי ביטוח חובה לרכב, החוק קובע מספר נתונים אותם יש לחשב ואוסר על חברות ביטוח הרכב להחסיר מהם או לחרוג מהם לרעתו של המבוטח. מחירי ביטוח מקיף וצד ג’ לרכב פרטי יקבעו בעיקר על פי שיקולי חברת ביטוח הרכב המבטחת, ויתומחרו בדרך כלל על סמך מספר נתונים הקשורים לנהג הרכב ולרכב עצמו.

כיום, ישנה תחרות רבה בין חברות ביטוח רכב בישראל, כאשר לכל חברת ביטוח רכב ולכל סוכנות ביטוח רכב יש את הצעות ביטוח הרכב שלה ואת התעריפים שהיא גובה בעבורן. תעריפי הביטוח לרכב יכולים להשתנות בצורה משמעותית בין חברות ביטוח הרכב הרבות ולכן כדאי לערוך השוואת מחירים בטרם רוכשים פוליסת ביטוח לרכב.

השוואה בין הצעות מחיר של מספר חברות שונות הינה צעד יעיל אותו ניתן לבצע בקלות באמצעות הטופס בראש האתר. מלאו את הטופס ונציגי החברות ישובו אליכם עם הצעות אטרקטיביות אותן תוכלו להשוות ובכך לבחור את הפוליסה הטובה ביותר עבורכם.