ביטוח רכב

השוואת מחירים לכל סוגי הרכבים

השוואת מחירים של ביטוח רכב
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר בקלות ובמהירות!

ביטוח ישיר

ביטוח ישיר

ביטוח ישיר, או יותר נכון לומר, ביטוח מסוג ישיר, היא שיטה שתפסה תאוצה רבה בקרב הציבור הנרחב. שיטה זו מאפשרת רכישת פוליסת ביטוח רכב ללא כל תיווך באמצעות שיחת טלפון או גלישה באתר אינטרנט.

איילון חברה לביטוח

איילון חברה לביטוח

איילון חברה לביטוח הוקמה בשנת 1976 בידי לוי יצחק רחמני, ופועלת במגוון רחב של ענפי הביטוח השונים, וביניהם: ביטוח רכב, ביטוח חיים ובביטוחי ובריאות, גמל, פנסיה ושאר מוצרים פיננסיים.

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה ללקוחותיה שירותי ביטוח רכב, ביטוח חיים, ביטוח מנהלים, ביטוח משכנתא, ביטוחים סיעודיים, אבדן כושר עבודה ועוד. בתחום ביטוחי הפנסיה, מנורה ניצבת כחברה הגדולה והמהימנה ביותר בישראל.

דורון ענק הביטוח

דורון ענק הביטוח

דורון ענק הביטוח מספקת, כחלק משירותי ביטוח רכב, גם שירותי השוואת מחירים בעבור לקוחות החברה, ומציעה ללקוחותיה את פוליסת ביטוח הרכב המשתלמת ביותר.

הפניקס חברה לביטוח

הפניקס חברה לביטוח

הפניקס חברה לביטוח בע”מ הוקמה בשנת 1949 על ידי דוד חכמי ז”ל שקבע את חזון החברה על פיו הושתתו היחס האישי והמסור כלפי הלקוחות, הדאגה לביטחון הלקוחות, ומתן המענה לכל צורכיהם של קהל הלקוחות.

AIG ישראל חברה לביטוח

AIG ישראל

AIG ישראל, השלוחה המקומית של חברת AIG העולמית, הוקמה בשנת 1996 בשותפות של 50% עם קונצרן עורק, וכבר בשנת 1997 החלה לשווק בישראל את מוצרי הביטוח הייחודיים שלה.

שירביט חברה לביטוח

שירביט חברה לביטוח

שירביט החלה את דרכה לפני כ-26 שנים בתור סוכנות ביטוח קטנה, במרוצת השנים התפתחה הסוכנות והפכה לחברת ביטוח גדולה, אשר מונה מאות עובדים במגוון סניפים הפרוסים ברחבי הארץ.

כלל ביטוח

כלל ביטוח

חברת כלל ביטוח היא חלק מקבוצת כלל הגדולה שפועלת בארץ ובעולם. כלל ביטוח הוקמה בשנת 1978, וכיום היא מעסיקה למעלה מ-4000 עובדים ואף משווקת את מוצריה בכ-2000 סוכנויות ביטוח שונות.

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח, חברת בת של קבוצת “מגדל אחזקות ביטוח ופיננסים בע”מ”, מחזיקה בשורה של חברות הפועלות בתחום הביטוח והשירותים הפיננסיים, נחשבת לאחת מקבוצות הביטוח והפיננסים המובילות בישראל.

הראל חברה לביטוח

הראל חברה לביטוח

הראל חברה לביטוח נחשבת לאחת מחברות ביטוח הרכב הגדולות והמובילות ביותר בישראל. הראל חברה לביטוח משתייכת לקבוצת הראל השקעות בביטוח בע”מ, המחזיקה 100% ממניות החברה.