ביטוח רכב

השוואת מחירים לכל סוגי הרכבים

השוואת מחירים של ביטוח רכב
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר בקלות ובמהירות!

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח, חברת בת של קבוצת “מגדל אחזקות ביטוח ופיננסים בע”מ”, מחזיקה בשורה של חברות הפועלות בתחום הביטוח והשירותים הפיננסיים, נחשבת לאחת מקבוצות הביטוח והפיננסים המובילות בישראל. מגדל חברה לביטוח הוקמה בשנת 1934, מאז החברה מעניקה לקהל לקוחותיה מגוון סוגי ביטוחים כמו: ביטוח חייב, ביטוח רכוש וביטוח בריאות.

מגדל נמצאת בבעלותן של החברות ג’נרלי (70%), בנק לאומי (10%) וכלל הציבור (20%) וכוללת אלפי סוכני ביטוח, אלפי עובדים שונים ולמעלה מ75 שנות וותק וניסיון. כל זאת ועוד, הופכים את מגדל חברה לביטוח לאחת מחברות הביטוח הידועות ביותר בישראל. יתרה מכך, מגדל חברה לביטוח הייתה הראשונה מבין כלל חברות הביטוח שהקימה את קרן הפנסיה הלא הסתדרותית ובנוסף הראשונה שהשיקה ביטוח מנהלים בארץ. נכון להיום, חברת הביטוח מגדל מבטח למעלה ממיליון ושבעה מאות מבוטחים הנהנים ממוצרים חדשניים, בלעדיים ומובילים.

מגדל ביטוח רכב

מגדל חברה לביטוח, מציעה בין שאר שירותיה המתקדמים, גם שירותי ביטוח רכב ומציעה לקהל הלקוחות הרחב שלה פוליסות ביטוח רכב ייחודיות הכוללות ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג’, במחירים אטרקטיביים ובתנאים נוחים, הניתנות לרכישה גם באמצעות אתר האינטרנט. כחלק מדפוס התנהלותה, מגדל ביטוח רכב מתחייבת בפני לקוחותיה כי רכישת ביטוח לרכב הינה רכישה משתלמת שמבטיחה למבוטחים שירות מהימן ונגיש גם בעת רכישת הפוליסה, גם אחריה, וכמובן גם במקרים של תביעה.

רשימת סניפים

מגדל סניף פתח תקווה

כתובת: רחוב יצירה 2, קרית אריה, פתח תקווה.

שעות פתיחה: ימים א’-ה’, בין השעות 8:00-16:00.

מגדל סניף ירושלים

כתובת: רחוב בן יהודה 32, ירושלים.

שעות פתיחה: ימים א’-ה’, בין השעות 8:00-15:00.

מגדל סניף באר שבע

כתובת: רחוב בית השקמה, שדרות שז”ר 31, קומה 4, באר שבע.

שעות פתיחה: ימים א’-ה’, בין השעות 8:30-15:00.

מגדל סניף אשקלון

כתובת: רחוב התחייה 4, מתחם אטיאס סיטי, אשקלון.

שעות פתיחה: ימים א’-ה’, בין השעות 8:30-15:00.

מגדל סניף חיפה

כתובת: שדרות בן גוריון 6, בניין סיטי סנטר, חיפה.

שעות פתיחה: ימים א’-ה’, בין השעות 8:30-15:00.