ביטוח רכב

השוואת מחירים לכל סוגי הרכבים

השוואת מחירים של ביטוח רכב
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר בקלות ובמהירות!

פוליסת ביטוח רכב

פוליסת ביטוח רכב הינה מסמך חוקי המשמש חוזה מחייב בין חברת הביטוח לבין המבוטח, ומפרט את הסכם היחסים בין המבוטח לחברה המבטחת. במסגרת ההסכם, המבוטח משלם לחברת הביטוח פרמיות קבועות, ואילו חברת הביטוח מתחייבת לשלם לו פיצויים בכל מיני מצבים שונים שהוגדרו מראש בתנאי הפוליסה.

ישנו מגוון רחב של סוגי פוליסות ביטוח לרכב המיועדות לקטגוריות ביטוח שונות, ולכל אחת מהפוליסות ניתן לצרף שלל תוספות ונספחים שונים בהתאם לרצונו של המבוטח ולהסכמתה של חברת הביטוח.

תנאי הפוליסה

תנאי הפוליסה יקבעו על ידי המבוטח וחברת הביטוח, ויגדירו בתוכם את כל המקרים והנספחים של נזק ואובדן בהם חברת הביטוח תתחייב לפצות את המבוטח, כגון מקרים בהם נגנב הרכב, או מקרים של תאונה שלא באשמת המבוטח.

בנוסף, במסגרת תנאי הפוליסה חברת הביטוח והמבוטח יגדירו מראש כיצד חברת הביטוח תפצה את המבוטח, כמו למשל האם יספקו לו רכב חילופי, יתקנו את רכבו במוסכי החברה, או יפצו את המבוטח פיצוי כספי בשווי הנזק.

יתרה מכך, תנאי הפוליסה יכללו גם את אופן חישוב הערכת הנזקים ויגדירו על סמך איזה פרמטרים הם יחושבו, מתי הרכב נחשב ל”מושבת” או ל”טוטאל לוס”, ומי מהצדדים יהיה זה שיעריך ויחשב את הנזקים ואת גובה הפיצויים.

מה משפיע על מחיר הפוליסה?

מחיר פוליסת ביטוח רכב משתנה בהתאם לסוג הפוליסה, תנאיה והתוספות שלה. ככל שפוליסת הביטוח מכסה יותר מקרים ויותר מצבים של נזקים לבעל הרכב או לצד ג’ היא מתייקרת. יחד עם זאת, לכל חברת ביטוח יש את המחירים שלה ואת התמחור שלה ולכן, כדאי להתוודע למספר חברות ביטוח רכב ולבצע השוואת מחירים בטרם רוכשים את הפוליסה.