ביטוח רכב

השוואת מחירים לכל סוגי הרכבים

השוואת מחירים של ביטוח רכב
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר בקלות ובמהירות!

מחשבון ביטוח רכב

כל מי שעומד בפני בחירת פוליסת ביטוח רכב יודע כי מדובר בעניין חשוב, הכרחי ולא זול. חברות ביטוח רכב רבות מציעות ללקוחות פוליסות ביטוח שונות, כאשר לכל חברת ביטוח יש את הסטטיסטיקות שלה ואת השיטות איתן היא עובדת ועל פיהן היא קובעת את גובה הפרמיה שהיא דורשות בעבור פוליסות ביטוח רכב שונות.

היות והפערים בין חברות הביטוח הרבות לעיתים מגיעים לסכומים של עד אלפי שקלים בין חברת ביטוח אחת לחברת ביטוח אחרת, חשוב מאוד לערוך בדיקה מקיפה בין מספר חברות ביטוח ולהשוות בין מספר הצעות לפוליסות ביטוח רכב לפני שמחליטים. אחד הכלים לחישוב מחיר לביטוח רכב בקלות וביעילות הוא מחשבון ביטוח רכב.

מהו מחשבון ביטוח רכב וכיצד הוא פועל?

מחשבון ביטוח לרכב הינו כלי עזר אינטרנטי המאפשר לגולשים לצפות במספר הצעות ביטוח רכב בו זמנית, להשוות ולבחור מתוכן את ההצעה המשתלמת ביותר.

משרד האוצר מספק אפשרות לחישוב עלות ביטוח חובה באמצעות מחשבון מיוחד שמשקלל את הפרמטרים המשפיעים על מחיר הביטוח. המחשבון מהווה כלי לפיקוח על המחירים המשתנים בין החברות ומאפשר ללקוח לקבל אמדן על מחירי ביטוח רכב חובה בישראל. מטרת המחשבון היא לספק קנה מידה לתעריף הביטוח והוא משקלל את הפרמטרים השונים הקשורים לנהג ולרכב, לפיהם נקבעים מחירי ביטוח חובה.

על מנת להשתמש במחשבון ביטוח רכב יש להזין תחילה מספר נתונים הכרחיים שיאפשרו את הצגתן של הצעות לביטוח הרכב. בראש ובראשונה יש להזין את הפרטים הבסיסיים על הרכב ועל הנהג כמו למשל: גיל הנהג, שנות הוותק שלו, סוג הרכב, נפח המנוע, כמו גם נתונים על פוליסת ביטוח הרכב שאתם מעוניינים לרכוש (ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג’). לאחר שתזינו את הנתונים החשובים וההכרחיים האלה בשדות המתאימים להם בעזרת הטופס שמציע מחשבון ביטוח רכב, תוכלו לבצע השוואת תעריפים של ביטוחי רכב שונים.

חשיבותו של מחשבון הביטוח של משרד האוצר היא רבה שכן חברות הביטוח יכולות לדרוש מחיר הנמוך מהמחיר המשוקלל במחשבון המהווה את התקרה המקסימלית. באתר המחשבון של משרד האוצר נכתב כי במידה והתעריף שמציעה חברת הביטוח גבוה מהמוצע במחשבון, תוכל לדווח על העניין ליחידה לפניות ציבור של הפיקוח על הביטוח.

מחשבון ביטוח רכב הוא כלי חשוב ויעיל אך חשוב לזכור שכדאי, בנוסף למחיר הביטוח, לבדוק גם את כלל הפרמטרים המשפיעים עליו, גובה הפרמיה, תנאי התשלום וכמובן איכות השירות של אותה החברה.