ביטוח רכב

השוואת מחירים לכל סוגי הרכבים

השוואת מחירים של ביטוח רכב
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר בקלות ובמהירות!

AIG ישראל חברה לביטוח

AIG ישראל, השלוחה המקומית של חברת AIG העולמית, הוקמה בשנת 1996 בשותפות של 50% עם קונצרן עורק, וכבר בשנת 1997 החלה לשווק בישראל את מוצרי הביטוח הייחודיים שלה. החברה מתמחה בפוליסות ביטוח רכב, ביטוח דירה וביטוח חיים ומעניקה ללקוחותיה שירות לקוחות מעולה מהסטנדרטים הגבוהים ביותר.

חברת AIG ישראל פועלת בשיטת ביטוח ישיר, ומשווקת את פוליסות הביטוח השונות שלה ישירות ללקוח, ללא כל תיווך מצד סוכן ביטוח. שיטה זו נהוגה בכלל סניפי AIG בעולם כבר למעלה מעשור, צוברת תאוצה ומתפשטת עם הזמן. שיטת ביטוח ישיר זו, מכילה יתרונות רבים הן ללקוח והן לחברת הביטוח ולכן היא הופכת לפופולרית יותר ולמוצלחת יותר משיטת הביטוח המסורתית. בנוסף, חברת AIG בארץ ובעולם, פועלת גם בשיטה המוכרת, דהיינו, באמצעות סוכני ביטוח נבחרים ומקצועיים.

AIG ביטוח רכב

שירותי AIG ביטוח רכב מציעים לקהל הלקוחות ביטוח מקיף, ביטוח צד ג’, ביטוח אופנועים וביטוח רכבים מסחריים עד 4 טון. פוליסת ביטוח רכב AIG מכילה בתוכה יתרונות רבים הן בשיטת רכישת הפוליסה (ביטוח ישיר וזול) והן בתנאי הפוליסה שהחברה מציעה. כמו כן, הסטנדרטים האמריקאים הגבוהים עליהם מושתתת חברת הביטוח העולמית AIG נהוגים גם ב AIG ישראל ומעניקים ללקוחות שירות אמין ומסור.

כתובת: רחוב הסיבים 25, קריית מטלון, פתח תקווה. ת.ד: 535. מיקוד: 49100.

מפת הגעה: